Jeden móóóc hezkej questík:)! Část 3.

8. května 2007 v 14:37 |  Love
Quistis 16. Října 2006 18:11:31
Sephirroth se na mě podíval dost vražedným a krvežíznivým pohledem. Docela mi naháněl husí kůži. [I]Proč jen je TAKOVÝ???[/I] Usrknu si trošky teplého mléka. [I]Chtěla bych se s ním trošku víc sblížit-ale jak? Je tak nedostupný...[/I] Trošku zatočím s mlíkem v hrníčku. [I]Možná bych měla nějak navázat konverzaci, ale to by ho asi moc nezajímalo... Ho by zajímal beztak jenom boj, no ale co já s tím... jedině že bych ho vyzvala na souboj, ale umřít se mi moc nechce... Hm, tak já nevím... a kde jsou sakra ostatní?![/I] Vstanu a jdu k pultu. [B]Prosímvás, hledám dvě osoby-elfa kouzelníka a člověka alchymistu, navím jak lépe bych vám je popsala. Aha-děkuji...[/B] Vyběhnu po schodech nahoru a odpočítávám pokoje. [I]Tady by to mělo být...[/I] Dveře ani nejsou zamčené. Vejdu do vnitř, a tam je najdu. [B]Vstávejte už sakra!!! Copak nevíte že se čeká jenom na vás?![/B] Probudím je, chytnu je oba za uši a jdu s nima dolů. Tam je posadím ke stolu a vyliju na ně to moje mlíko, aby se probrali a docela namíchnutě se posadím na své místo. [I]Tak pěkně ten den začal, a teď mám pocit, že jestli brzo neskončí, tak nevím jak, ale prostě ho nějak zabiju...[/I] U pultu požádám o velkého panáka a korbel piva. Sednu si s tím, pivo dám před suldu a panáka vypiju zkrátka na EX. V mých očích se teď odráží opravdu blbá nálada, a kdo se na mě podívá, rači se hned dívá jinam, protože můj pohled je teď víc jak vražedný.
Sephirroth 16. Října 2006 18:26:31
Jen s údivem sleduji co tady vyvádí Quistis!Co to do ní vjelo,jako by dábel,pomalu mi začíná pripomínat sebe samého!Pak se podívám na ty dva co přivedla Quistis,Dívají se jako by je matka vyvedla z postele,sou takový zaražení pche,ta to snima teda zametla!Pak řeknu:[B]No tak když už sme tady všichi,nevidím důvod proč nevirazit![/B]Pak se podívám na Quistis a ta se pořád kouká vražedně,tak raději skloním hlavu a začnu se smát![B.No jestli si chcete ješte chvilku posedet,budiž a jen chvíli,budu čekat před hospodou,musim se trochu provětrat![/B]Při odchodu přistoupím ke Quistis a řeknu jí do ucha:[B]Cháchá slečinka nějak přitvrdila se mi zdá,nebo chce jen udělat dojem na ostatní hm?[/B]A raději se vzdalim kdyby náhoudou chytla nerva,což je celkem možné!A jdu čekat před hospodu a dávám si pozor kdyby po mně letěl krigl nebo zase nějaká tekutina od Qusitis,kterou ta zpráva,co jsem ji zdělil,dvakrát moc nenadchla!
Quistis 16. Října 2006 18:33:54
[I]Čemu se ten Sephirroth sakra směje???!!![/I] Potom vstane a pošeptá mi do ucha jakousi narážku. Než ale stihnu nějak zareagovat, raději utíka ven. [I]Srab... bojí se holek, nebo co... No ale však já mu ukážu...[/I] Vstanu, a běžím ke dveřím-pak se ale zarazím. [I]On určitě čeká, že když přijdu, tak příjdu dveřmi a určitě je hlídá...[/I] Rychle přeběhnu k oknu, vylezu z něj a rozhlížím se po Sephirrothovi. Stojí ke mě otočený zády, Toho využiju. Pomalu se k němu přiblížím, poklepu mu na rameno, on se otočí a přiletímu taková, jakou svět neviděl! Jen to liskne a on padá k zemi. Já jdu zase si sednout do hostince. [I]To má za to.zmetek malý... ale nění zas tak hrozný...[/I]
Sephirroth 16. Října 2006 18:43:46
Ležím na zemi,trochu zaražený[B]Ona mi dala facku,to je poprvý kdy mi kdo dal facku.[/B]Začnu se na té zemi pomalu smát,po chvíli se zvednu a poplácám se na tváři[B]hm tak ta sedla,ale zasloužil sem si jí to je fakt.Pak nakouknu do hospody a říkam jim:[B]Tak už bys me mohli vyrazit ne?Už ste si posedeli tak hybaj[/B].Pohledem zamířím na Quistis a zase useknu a začnu se smát,pak se opřu o stěnu hospody a čekám až ostatní vyjdou ven.
Sulda 16. Října 2006 20:10:21
Odpovím Sephirrothovy: [B] nevím kde můžou být . Byl jsem tu do večera koukali jsme mapu , pak jsem ji dal do svého pláště a šel jsem spát[/B]. Jak sešla Quistis dolů a usmála se na mne tak jsem se na ní pousmál a dopil jsem své pivo . Najednou jsem uviděl jak se Quistis zvedá a jde nahoru po schodech chvilku tam něco dělá a pak táhne ty dva ze schodů a posadila je na židle vedle nás a také si sedla. Potom najednou vidím jak po nich cákla trochu mléka a ty dva se cukli a ošklivě se naní zamračili. Postavila přede mně pivo a já jak jsem jí viděl jak je naštvaná tak jsem jí ani odporoval a pivo jsem si vzal a slušně jsem poděkoval. Potom vidím jak se Sephirroth zvedá a něco povídá Quistis do ucha a ta se naštve [I] to u ní nebývá až tak dost často k vidění [/I] a jak Sephirroth se smíchem odejde . Ta si to přirozeně nenechá líbit a hned mu vrazí facku až si s toho sedl na zadek. [I]Takovou ránu bych nechtěl dostat [/I]. Hodím do sebe to pivo a řeknu: [B] ještě si něco musím sehnat[/B]. Zvednu se odejdu ven z hospody . Před hospodou vidím Sephirrotha jak je opřený o zeď a pozoruje dav lidí před hospodou. Řeknu mu to samé co jsem řekl v hospodě a odejdu. Jdu ke kreslíři nebo písařovy promluvím na něj: [B]Prosím vás potřeboval bych tohle ještě jedou překreslit když to bude tak do půl hodiny tak vám dám zlaťák[/B] Dám mu to a čekám u děj a přitom pečlivě pozoruji jestli je tam všechno stejné jako na originálu zaplatím mu a poděkuji. Potom jdu ke květinářce a koupím od ní jednu tu nejhezčí kytku zaplatím a odejdu , přitom si dávám pozor na odje mapy abych je někde nevytratil tu a jedu si pečlivě schovám. Jdu zpátky do hospody tam vidím Quistis u stolu přijdu k ní a řeknu: [B] tady ti něco nesu aby si na nás už nebylá naštvaná[/B] a podám jí kytku . Přikloním se k ní a pošeptal jí do ucha : [B] Sephirroth je vůl je to jen nafoukaný válečník [/B] a mile se na ní podívám a sednu zpátky ke stolu a objednám si pivo.
Quistis 16. Října 2006 20:34:36
Sulda si oschází ještě něco sehnat, asi jde na trh-nebo spíš k tomu kreslířovi jak říkal. Podívám se na Sephirrotha. [I]Už zase ty jeho záchvaty smíchu... to je to tak směšné??? Spíš si myslím, že mu ještě nikdo nedal facku... a navíc holka... Ale aspoň že se už nemračí, takhle vypadá i docela hezky... Ale stejně nevím co si mám o něm myslet...[/I] Trochu nejistě se dívám po ostatních a v duchu je vyzívám: [I]Jděte už někdo... já jako první nepudu ani zanic![/I] čekám až někdo vyjde, abych nemusela kolem Sephirrotha procházet jako první. [I]Proč tady tak stojí a nejde se "provětrat", jak chtěl? To chce jít jako poslední? No tak v tom případě nejdu ani předposlední, ještě mi zezadu vrazí kudlu do zad, nebo já nevím čeho všeho je ještě schopný...[/I] Rozhlížím se po ostatních, ať už někdo jde, ale když se ještě nikdo nezvedá tak mi už fakt ujedou nervy a zařvu na celou hospodu: [B]No tak už sakra někdo děte!!![/B] Málem praskly bubínky i mi. Potom se klidně posadím a zírám kamsi do neznáma a cuká mi v noze. V tom vejde do místnosti Sulda, dá mi nádhernou rudou růži, červenější snad už na světě neroste. [B]Na tebe se Suldo nemůže nikdy nikdo zlobit![/B] Dám svému příteli pusu a usměju se na něj. Pak mi ještě do ucha zašeptá jistou narážku na Sephirrotha a já se neudržím a začnu se trošku smát. [B]Taky pro tebe něco mám-málem jsem ti to zapoměla dát, počkej, hned to vytáhnu...[/B] Šáhnu do torny, a nahmatám v ní něco tvrdého a hranatého-knížku. Vytáhnu ji, jemě ji opráším podám ji Suldovi. [B]Snad se ti bude líbit...[/B] Potom se ještě ohlídnu na Sephirrotha. [I]No, už se nechlame. Asi je dost nervózní, jestli vůbec už někdo pude...[/I] Sulda si obědná pivo a s chutí se do něj pustí. [I]A sakra-já si ještě nic na tu výpravu nekoupila![/I] Trošku se vylekám a řeknu Suldovi: [B]A... co si mám na tu výpravu koupit? No, možná asi nějaké potraviny, pití a nějakou zbraň bych si měla vzít-že?[/B] [I]No tak to je v pořádku, zbraň mám a jídlo v hostinci určitě bude taky. Ale ještě bych si možná měla koupit-ani mě nic nenapadá, tak to bude asi vše.[/I] Zaběhnu si ještě nahoru do ložnice pro zbytek mých věcí, zamknu a klíček dám na pult se slovy: [B]Děkuji, máte to tady moc pěkné. Jen bych vás ještě ráda požádala o jídlo-jen trošku, na den, nebo dva a křesadlo-máte tady křesadlo?[/B] Všechny věci co mi hostinský přinesl si schovám do torny a zaplatím mu. Měl všechno-až na to křesadlo. [B]Jdu si ještě něco koupit, hned jsem zpátky.[/B] Usměju se na Suldu a vyjdu z hostince ven. Cestou můj pohled zavadí o Sephirrotha. Rychle otočím hlavu na druhou stranu. [B]Prosím jedno křesadlo a ještě nějaký léčivý lektvar.[/B] Poděkuju, zaplatím a čekám před hostincem, až všichni vyjdou ven.
Sulda 16. Října 2006 20:53:32
Jakmile Quistis odejde vypiju své pivo koupím si jídlo pro sebe a ostatní z mé družiny kteří jsou v hospodě zbalim si věci a začnu docházet z hospody a při odchodu prohlásím [B]ten kdo jde semnou a z Quistis a zSephirrothem na výpravu tak ad si zbalí věci a za 30 minut před hospodou!!!! [/B]
Sephirroth 16. Října 2006 20:56:47
No když se tak dívám,jak všichní lítají sem a tam a něco si kupují,tak proč já bych si něco nekoupil.Řeknu Quistis,[B]počkejte tu chvíli,za pár okamžiků sem zpět[/B].Jdu k obchodníkovi a říkám:[/B]Potřebuji pár pochodní,tak 2 by mohli stačit a taky nějaký léčivý balzámy[/B],pro případ,že se mi něco stane.Zaplatím mu a odejdu.Hmm,co bych si měl asi tek jěště koupit,no nebudu zdržovat,snad ostatní potřebné věci mají ostatní a jdu zpět k hospodě!Tam se opřu a čekám na zbytek!Poté se podívám na Quistis a řeknu:[B]Pěkná růže![/B]Pak se zase jako obvykle zasměji a Quistis dále řeknu:[B]Jestli z tý podělaný hospody do 5 minut nevylezou,mají potíže![/B]A pro sebe si řeknu.K čertu,co tam pořád dělají,to se jim ta hospoda tak líbí?Jestli nevylezou do 5 minut,tak se naštvu! Růže pche,kdyby jí dal alespon neco užitečnýho,ale néé on jí musí dát růži,óó jaká romantika!A čekám!A krev mi z toho čekání docela už hodně vře grr!
Quistis 16. Října 2006 21:07:44
[I]No super, na společnost jsem čekala-ale zrovna on to být nemusel. Ne že bych nebyla ráda v jeho společnosti, to mi nevadí, ale společnost jeho mozku napojeného na ústa už mi tak milá nepřipadá...[/I] [B]Pěkná růže.[/B] Řekne a po chvíli ještě dodá že jestli z tý hospody nevyjdou do pěti minut, že mají problém, nebo tak něco. Docela nervózně se dívá na dveře hospody. Potom se ještě pohrdavě ohlédne na mou růži. [I]Hm, když se mu ta růže tak nelíbí, tak ať se na ní nedívá! Ještě nikdo mi za tím růži nedal-obvzlášť tak pěknou, tak ať si trhne nohou... hm, je to smutný že ještě nikoho nemám... ještě že mám aspoň Suldu, není to sice láska, ale věrné přátelství je někdy i lepší... ale je pravda že se cítím tak trochu sama...[/I] [B]Ještě chvíli se na tu kytku čum a máš ji zarašenou v oku...[/B] Řeknu Sephirrothovi přes zaťaté zuby a podívám se na něj jako na brouka, kterého se právě chystám zašlápnout.
Sulda 16. Října 2006 21:22:33
stojim pred hospodou u Sephirroth a rikam[B] tak jde me nebo ne a drobet se sklidnit o zadne vzteklouny v nasi skupine nestojim[/B] Quistis: [B]prece bys neco tak pekneho nezabodla valecnikovy do oka???? Dekuji ti moc za tu knihu takovou jsem uz dlouho hledal [/B] a polibym ji na tvar. Jdeme na cestu!!! vsichni za mnu a odchazime
Sephirroth 16. Října 2006 21:24:45
Přijdu ke Quistis a rukou praštím vedle ni do zdi.Druhou rukou uchopím ruži a začnu ji pomalu mačkat až mi pomale začne krvácet ruka.Pak tu ruži hodím na zem![B]Mužeš svemu příteli,říct at ti koupí novou,jestli chce,kdyz už kupuje takové hlouposti.[/B]Otočím se a jdu k protějšímu stromu a jak odcházím řeknu Quistis:[B]Ted mi nic neříkej,až nabereš odvahu se mnou mluvit,přijt tamhle pod ten strom.[/B]Quistis byla celkem otřesená,po tom co jsem jí udělal.[B]Jo a ještě neco,neočekávej ode mě,že se k tobě budu pořád chovat slušně,Moje činy mě nedělají dobrým mužem ale[/B] a to už si řeknu pro sebe-moje činy ze me nedělaji dobrého člověka,ale stvůru.Stoupnu si pod strom a čekám,co se bude dít dál,jestli Quistis něco ponikne a jestli ti zabedněnci už konečně vylezou z hospody!No Sulda už sice vylezl a za nim konečne dalsi tak du za nimy a Quistis si vůbec nevysimam![B]Proč,proč já to té Quistis vůbec dělám,jsem uplný idiot a chytnu se za hlavu.[/B]Já už sem prostě takový,musejí si na to prostě zvyknout,ja se nikomu přispůsobovat nebudu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama