Jeden móóóc hezkej questík:)! Část 7.

8. května 2007 v 14:42 |  Love
Quistis 27. Listopadu 2006 15:33:49
Když dojím guláš, vrátím talíř na pult a řeknu hostinskému. [B]Jedno víno-a pokud možno červené, prosím.[/B] Až mi ho přinese, celé ho naráz vypiju a natáhnu ruku, aby mi hostinský dolil. Znovu ho vypiju, a zase chci dolít. To se opakuje nejméně 20x, ale stále mám pochmurnou náladu. [I]Proč jsem mu to udělala? Vždyť on mi chtěl předtím pomoct... ach já hloupá....[/I] Přijde za mnou Sulda, a o něco mě prosí, ale já ho vůbec nevnímám, a zírám do protější zdi. Vypiju dalších deset číší toho trpkého vína, už o sobě ani nevím. Vezmu nedopitou číši a pohrávám si s ní v ruce. Potom si sednu naproti rozčíleného Sephirrotha. Vůbec si ho nevšímám, ale pak zvednu oči a všimnu si ho. Do očí se mi vhrnou slzy a já začnu brečet [B]o-odpusť mi to...já...já je nezabila...nikoho...oni všichni...odpusť...[/B] Vstanu a vyběhnu z hostince. Bežím jak nejrychleji dovedu, a pořád zoufale pláču. Doběhnu až na místo, kde se koupal Sephirroth. Chvíli se dívám na svůj odraz na hladině, a pak se jako hadrová panenka sesunu do ledové vody. Chvíli splívám na hladině, ale pak se začnu pomalu propadat do hlubiny. Čím blíž jsem dnu, tím jsem klidnější. Už na nic nemyslím, všechno jako by zůstalo na břehu.
Quistis 27. Listopadu 2006 16:17:27
Najednou mě nějaké ruce chytí. Začnu se bránit, ale je silnější. Snažím se neznámého od sebe nějak odstrčit, ale marně, už mě vytahuje na břeh. Vykašlu pár doušků vody a otevřu oči. [B]Ááááá!!![/B] Vyděsím se k smrti, a leknutím mému zachránci vlepím facku. [I]On? No tak to by bylo vážně lepší, kdybych se utopila, než aby mě zachránil tenhledsten. No, co nadělám...[/I] [B]Co to do tebe vjelo?Proč si to udělala?[/B] Zeptá se mě Sephirroth. Slyším ho, ale neodpovídám mu, rachle se zadívám na jezero, abych unikla odpovědi. Po chvíli se Sephirroth zvedne a hodí si mě na ramena. [I]Grrr...chodit ještě umím... Ale není to zas tak špatné, když se to tak vezme-aspoň mě nebudou bolet nohy...[/I] Usměju se, ale jen co se podívám na Sephirrotha, úsměv zmizí. Mlčky jdeme až do hostince, kde mě Sephirroth hodí na postel, a hodí mi i klíček. Potom odejde. Chci se zvednout, a jít zaním, jenže se únavou nemůžu ani hnout. [I]No... stejně nevím co bych mu řekla...[/I] Pomyslím si smutně a usnu.
Aktuální počasí 27. Listopadu 2006 21:25:10
otext
Kuř_IV 27. Listopadu 2006 21:43:01
[I]Konečně město. Už mě ta cesta nebavila.[/I] Zajdu do hostince. Objednám si pivo a něco k ssnědku. Pozoruji co dělají mí spoludružníci venku i v hostinci. [I]Hmm chovají se jak malí, Quistis je velice promměnlivá osobnost. Nejprve sem vlítne nahá.. Pak zase uteče.. a zase se vrací, ale celá se červená a koktá... Vona se snad zamilovala... Teď si dělá srandu ze Sephirrotha, vzala mu svršky... skovala je k hostinskýmu...A hele, Sephirroth, velmi naštvaný.. Teď je zase z toho smutná... pije jak dán.. ale ona si de zaplavat... no tak at se utopí.. nepotřebujem tu přecitlivělí lidí..Sephirroth ji zachránil...njn ta láska... takhle se moc daleko nedostanem...dyk si furt dělaj naschváli nebo se zachraňujou! A co kdyby se raději postarali o loď.. No aspoň ten Sulda je chytrej.[/I] [B]Hej Suldo já jdu s tebou[/B]¨
[B]Tak tedy pojďme. A ty Sephirrotehe pojď s náma, Quistis už bude spát, tak můžeš jít. Suldo dej mi prosimtě jednu z tvích map, stačí ti jedna. A ty dělej, Sephirrothe.[/B][I]Potřebuju si o něčem promluvit, ještě dnes, ale to teď nebudu rozebírat. To se Suldy netýká, tak to Sephirrotovi řeknu potom, až budem mít loď..A pudem do jiný hospody, tady maj draho...A ještě musíme porovnat tu mapu.[/I][B] Tak jakou loď navrhujete? Já bych bral nějakou lehkou rychlou plachetnici, i s posátkou, alespoň s lehkou výzbrojí. Slyšel se mže tu sou piráti... Ale jedna balista bude stačit.[/B]
Sephirroth 28. Listopadu 2006 16:52:33
[B]Jo jasně už valím pánové[/B]Bože,jakoby tam nemohli jít sami.[B]Jo jen tak mimochodem,neviděli jste tady náhodou někoho s mým vrškem?[/B]Po chvíli jsme došlií k lodím.A Kuř se nás zeptá kterou?[B]No mě je to jedno hlavně aby plula,no tak nic no,já bych navrhoval něco jak říkal Kuř,myslíš,že jedna balista bude stačit,kdyby náhodou,no tak teda ok![/B]Hlavně abychom už pluli,konečně,tenhle přístav se mi vůbec nelíbí,ale tenhle večer by jsme si měli ještě pořádně užít,no,že bych si šel někam zašpásovat?Ne,budu raději na zítřek odpopčívat.[B]ééhh máme vůbec peníze abychom si tu lod mohli dovolit?Já jich teda moc zrovna neoplývám,no já bych to bral taktikou:trochu proplesknout vedoucího a je to ne?Já si myslím,že by nám to pak slevnil a dal nám nějakou dobrou posádku,nebo ne?[/B]No tak to byl asi blbej nápad,neva,nebo bych bral taktiku ukradni,uteč,ale zase bysme neměli posádku,no nechám to na našech chytráčcích!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama