Grrrr...

28. července 2007 v 21:17 | Therrezka |  x.naše kecy.x
Tak jo, a už toho mám právě dost!! Dneska jsem narazila na blog o emo, kde stálo plno takových žvástů, jako: "Když jsi emo, musíš mít depky a řezat se!", nebo "Poslouchej Tokio Hotel, a máš to v suchu, to je stopro emo kapela!" či "Emo je vlastně jen takový styl v oblíkání, nic víc v tom nehledej..." a "Emáči to jsou stejně jenom blázni, si myslí, že jsou nějak EMOtivní, ale já je fakt nenávidím! Jsou to jenom ubrečené trosky co se řežou, a dělají machry! Ty vlasy, oblečení a tak.. jak kdyby se nemohli obléct normálně, jako my, a taky se tak chovat."!! Lidi, copak vy to vůbec nechápete??! Tohle snad není možný!! Když jsem to četla, úplně mi to bralo deh..! Copak nás nemůžete nechat žít?? Hledět si svého?? Dělat si co se VÁM líbí?? Emo.. to vůbec není o sebepoškozování.. zdá se mi, jako by před mýma očima strácelo to slovo význam, podstatu, pravdu.. Emo? Z toho slova zbyl už jen zvuk.. A to kvůli těm, kteří nechápou, že emo není jen to co jim projde mezi rty.. že to má hlubší význam, který je pohřben-boužel-až hluboko v zemi a v srdcích těch, kteří VÍ.. Není to o depresích-tak jo, já si dneska sednu na záchod, zhasnu, a hlavně nesmím zapomenout na kapesníčky-jo, ty se šiknou, určitě budu brečet jak bázen... lidi tak už toho nechte!! To není o předstírání!! Je to o vnitřku, slovech, pocitech, dotecích.. ne o krvi. A to s tím Tokio Hotel-grrrr, ty upřímě k smrti nesnáším! Promiňte, jestli jste jejic fandové, tohle je jen můj názor-nehrajou nic co by mělo něco společnýho s emo.. Musí tam být ty emoce, v textu, v tónech, v jednotlivých notách.. Není to jenom o tom co máš na sobě. Ok, na něco si potrpíme.. ale nejsou to pravidla, a není to jenom o tom.. A dále-proč nás nenávidíte?? Proč nám ubližujete?? Proč nás nechápete, nebo si nás-když už-všímáte?? Udělali jsme vám něco?? Chceme se jen odlišit.. my chceme být my.. tak to prosím pochpte..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aailyyn Aailyyn | Web | 28. července 2007 v 21:19 | Reagovat

Emo ztratilo tu podstatu ve chvíli, kdy to začlo bejt šíleně in a náctky si na to začly hrát

2 *RoCk*4ever* *RoCk*4ever* | 28. července 2007 v 21:42 | Reagovat

***Mmm...kdyby teď Emo nebylo tak šíleně komerční a nemluvilo se o něm snad všude, tak fakt dost pochybuju, že zrovna Vy budete

Emo!! XD

Sorry ale 13 holky co si myslej že jsou Emo??!!?? To je trochu moc, ne??!

Toť můj názor..... Jako podle mě tenhle ten "módní hit" zmizí stejně rychle jako Tokio hotel apod... x)) Pak doufám zůstanou Ti kteří jsou doopravdy Emo a kteří nemají zapotřebí srát tenhle (bohužel teď už) komerční styl pořád dokola na blogy atd... ;))

Ale zase na druhou stranu...každej sme na něčem vyrůstali...třeba Vy na představě že jste EMO...LoL!!! ;D xD...***

3 Therrezka---*RoCk*4ever* Therrezka---*RoCk*4ever* | 28. července 2007 v 21:56 | Reagovat

Já si na nic nehraju.. právě naopak, snažím se o to, aby emo nebylo tak šíleně komereční.. Ani mi není 13.. Nedá se říct, kdy člověk začal být emo, tak se narodíme, ale svou cestu jsem oběvila už hodně dávno.. v době kdy  ještě emo nebylo vůbec populární.. v době, kdy to byla na veřejnosti nálepka outsidera.. všichni se mi smáli, že asi nemám na normální hadry, a odsuzovali mě za mou hudbu, kterou jsem poslouchala, a která mi dala nový cíl a start, řvali po mě, že jsem blázen, radili mi, ať jsem jako oni.. ale já jsem nechtěla změnit to co jsem, a tak jsem to ani neměnila.. a zůstala jsem svá doteď.. takže jestli mě považuješ za dalšího z oné masy pózerů, kterým se snažím postavit, tak tě asi zklamu.. ale já mám víc než představy..

4 EmotiveGirl EmotiveGirl | Web | 7. srpna 2007 v 19:43 | Reagovat

Naprostý souhlas!!!

5 adi adi | 6. května 2009 v 12:10 | Reagovat

Ou...Snad stoho vyrostete PAKA :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama