Leden 2008

Je mi všeho líto

26. ledna 2008 v 19:37 x.naše kecy.x
Jak jste si všimly,tak Terezka už do blogu nepíše,protože jí otrávilo to že psala sama.O Blog se budu starat asik už jenom já.Mno tedy Aja...Kdyby šel čas vrátit zpět,tak neváhám a vratím vše co jsem kdy podělala..A věřte že je toho mnoho...Tak jestli by jste mi se vším mohli aspoň trochu pomoct. Myslím to,že by jste mohli zazílat třeba své basničky,nebo jakoukoliv vaší tvorbu.Mocky kuju..
Terííí,Baruuuš doufám že si to aspoň jednou přečtete....Miluju vás!!!Jste ty nejlepší holky které jsem kdy potkala......Nechci vás nikdy ztratit....Miluju vás z kamarádství

3.sotěžící

26. ledna 2008 v 19:17 Soutěže
Jmenuju se Katka, je mi 16 a bydlím ve Vysokém Mýtě. No nevím jestli bych mohla vyhrát ale můžu to zkusit x)

1. sotěžící

26. ledna 2008 v 19:12 Soutěže
Ahoj...Jmenuju se Beata, ale docela přežívám na přezdívce Beďula, takže bych ocenila, kdyby jste mě tak oslovovaly. Je mi 15 a bydlím v Panama City,což je na Floridě (bohužel). Nemám vůbec potuchy, proč bych zrovna já mohla vyhrát. Jen jednu věc bych ráda řekla a to je ta, že EMO NEJSEM a na nic si nehraju....jen se mi líbí ta móda a hudba a celý ten styl, ale za nic se nevydávám. Takže bych možná mohla vyhrát, protože jsem sama k sobě a k ostatním upřímná.
Díík a ozvěte se co a jak...a